5 טיפים כיצד להתארגן ולהתנהג בטיול בטבע

בטיול בטבע

06 יול 5 טיפים כיצד להתארגן ולהתנהג בטיול בטבע

כל מטייל מתחיל יודע, שלפני שיוצאים לטיול בטבע, הדבר הכי חשוב הוא להתארגן כראוי. התארגנות נכונה תעניק לכם שקט ורוגע במהלך הטיול, וכך תוודאו שהחוויה הכיפית העומדת על הפרק תהיה מושלמת:

  1. מחליטים לאן יוצאים – שלב ראשון בהתארגנות לטיול הוא לדעת איפה הולכים לטייל ולכמה זמן, קמפינג או לא וכו'. לאחר שקבעתם לכם יעד והחלטתם לכמה זמן אתם יוצאים מהבית, אפשר להתחיל להיערך לקראת הטיול. עשו זאת בצורה מחושבת.
  2. ערכו רשימה של דברים שעליכם לארוז – קחו את הזמן ואל תעשו זאת תחת לחץ, שלא תשכחו שום דבר מאחור. התחילו מהדברים ההכרחיים ביותר, כמו: בגדים מתאימים, נעליים, חפצי היגיינה אישיים, תכשיר נגד עקיצות יתוש, תיק עזרה ראשונה ותרופות, והמשיכו הלאה את הרשימה עד לפרטים הקטנים שיכולים לעשות לכם את הטיול לבלתי נשכח, כמו כלי נגינה ומשחקי חברה.
  3. לאחר שסיימתם לארוז את החפצים האישיים, עברו לרשימה של ציוד לטיול עצמו – אתם יוצאים לטבע, הרחק מהנוחיות של ביתכם, לכן הקפידו לערוך רשימת ציוד מתאים. רשימה כזו תכלול בדרך כלל פריטי בסיס, כגון: מחצלת, אולר, רשת צל, ערכת קפה, אוכל ושתייה, פותחנים למיניהם, תרמוס, כירת גז ניידת, אוהל ושק שינה למקרה שאתם עתידים לצאת לקמפינג, נייר טואלט, פנס ראש וכדומה.
  4. ארזתם הכל ואתם מסודרים לגמרי, נהדר, כעת אתם מוכנים לטיפ חשוב לזהירות בדרכים – אנחנו יודעים שאתם אחראיים ותכננתם הכל כראוי, אולם חשוב שתדעו שלא מומלץ לטייל לבד באיזורים מבודדים, או באיזורים שהגישה אליהם קשה במיוחד. אם בכל מקרה החלטתם ללכת על זה, דאגו להודיע למישהו מתי אתם יוצאים, תנו פרטים על המיקום וזמן משוער לחזרתכם.

הקפידו על מנוחה ושתייה – מבוגרים וילדים כאחד.

  1. טעיתם בדרך? חיזרו לנקודה האחרונה שאתם זוכרים שראיתם בקרבתה סימון שבילים ומשם תוכלו להמשיך בבטחה. באופן כללי, הקפידו לשמור על הליכה מסודרת בשבילים המסומנים, אפילו אם הטבע המרהיב יגרום לכם לעתים לפזול לצדדים.

הערכות נכונה וחכמה תגרום לטיול שלכם להפוך לחוויה יוצאת מן הכלל, שמרו על ארגון וסדר וכך תוכלו לטייל רגועים ושלווים.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן