4 המלצות לטיול ג'יפים בטבע הפראי של הגולן

06 אוק 4 המלצות לטיול ג'יפים בטבע הפראי של הגולן

אחת הדרכים הטובות להרגיש את הטבע האמיתי של רמת הגולן היא באמצעות טיול ג'יפים באיזור. כך תכירו דרכים חדשות ותחוו את השטח על שלל קסמיו.

מצאנו עבורכם 4 אתרים המציעים טיולים ממגוון סוגים:

1) "ג'יפסי": בואו לנסוע בג'יפ מצויד בעקבות לוחמים, במסלולי מור"ק מלחמת ששת הימים ומלחמת יום הכיפורים, לרדת בשבילים תלולים אל הואדיות ולהתרענן בשחייה בבריכות המחופות משושי סלע וצמחיית נחלים. במהלך טיולי ג'יפים בגולן מגיעים למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת: מעיינות מים, בתי כנסת עתיקים, מטעי פרי ופריחה משגעת. ישנם טיולים בני כמה שעות, טיולי ספארי לילה לאור זרקורים, טיולי מים בנחלים וטיולים בשילוב תצפיות והיכרות עם הנופים והאנשים.

2) "דני ג'יפ": לאחר קבלת הפנים בצומת צמח, תחת עצי הפיקוס הענקיים, מתארגנים ויוצאים עם הג’יפים לטיול חווייתי ומהנה.

ביקור ראשון באנדרטת הטייסים התורכים, האנדרטה הניצבת מול קבוץ האון, הלוקחת אותנו במנהרת הזמן אל סיפורו המרתק של מטוס ושני טייסים צעירים בתקופת השלטון העותומאני.

בהמשך הטיול תצפיות אל הנופים הקסומים של הכנרת ושל הגליל התחתון, וסיפורים על העיר הקדומה סוסיתא, שהינה מפגש מרתק של שלוש תקופות שונות: ההלניסטית, הרומית, והביזנטית, שהותירו אחריהם שרידים של כנסיות ומקדשים במקום.

ישנה נסיעת מים חוויתית בה תעברו בין שיחי הפטל עד לסיום הטיול .בין כל התחנות והתצפיות תתכבדו בשטח בשתיה קרה בקיץ ותה צמחים ריחני בחורף.

3) "עמרי טיולי ג'יפים", בגליל, בגולן ובכנרת: טיולי הרים ומים.

האתר מציע ג'יפ ייחודי לאיזור – רכב גדול ומרווח המכיל עד 9 נוסעים, הדרכה גם באנגלית, טיולי זריחה מרהיבים, צפייה על חיות בר וספארי לילה.

משך הפעילות: שעתיים ומעלה.

4) "פלגי בזלת", רמות: במקום מציעים שלל פעיליות מעניינות ומפתיעות, כגון: טיולי זריחה, טיולים ביום עם פלגי מים זורמים ופריחה בשלל צבעים, טיולי לילה, טיולי בוץ בחורף ועוד.

אל תוותרו על החוויה הנהדרת הזו, צאו לטיול ג'יפים ברמה וגלו את הקסם הפראי שלה.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן