4 אטרקציות לקטנטנים בסביבת נופי גונן

13 אפר 4 אטרקציות לקטנטנים בסביבת נופי גונן

כייף לצאת לחופשה כל המשפחה יחד בצפון הירוק, אך יש לזכור שלילדים  ישנם תחומי עניין קצת אחרים. להלן 4 מקומות מהנים לילדים, כי אין כמו החיבור בין בעלי חיים וטבע.

ביקור אצל המלכה בקיבוץ שמיר
במקום נחשפים לרזי הכוורת, לצפות בדבורים העמלות בכוורת זכוכית ולקבל הסברים מכוורנים מקצועיים. הכוורת מהווה אטרקציה למבקר הצופה ללא חשש בחיי הדבורה. ניתן לראות את ריקוד הדבורה, לצפות במלכה המטילה ביצים ובדבורים הבוקעות מתאי החלות. במרכז, אולם תצוגה מסודר בו מוקרן סרט על חיי הדבורים והפקת כל מוצרי הכוורת: דבש, דונג, פרופוליס, פולן (אבקת פרחים), ארס הדבורה ותהליך ייצור המוצרים.

חוות בת יער – לאכול, לרכוב, ליהנות
ביער בירייה, אשר בליבו ממוקמת חוות בת יער, הוא מהגדולים שביערות ישראל. במלחמת לבנון השנייה, עצי האורן הענקיים ספגו מהלומה קשה, אבל הטבע עושה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, ובמלחמה כמו במלחמה – שורד ומשכפל את עצמו לדעת. בחווה אתר טיולי רכיבה על סוסים בשבילי היער המוצלים, ולקטנטנים – רכיבה בחצר.

אינדי פארק – ילדים, ספרו לצ'יף של הבית
פארק אטרקציות ושייט אינדיאני מול נופי הגולן והחרמון סמוך למושבה הציורית יסוד המעלה. פארק קסום, ירוק, עשיר ומגוון על גדות נהר הירדן. מדובר בחוויה קסומה לילדים. מה בפארק? סירת פדלים, קאנו אינדיאני, קייקים קשיחים ספורטיביים, סאפ וגם שימוש חופשי בכל האטרקציות ומתקנים, כמו: פארק חבלים בגובה, קיר טיפוס 6 מטר, אומגה, סדנת מחזור בקרטון, סדנת אצטרובלים, סדנת במבוק, סדנת אבן, הכנת חץ וקשת ועמדת ירי, מגלשת מים, גי'מבורי, מתנפח, פינת איפור וצילום ועוד.

אגם חי בקיבוץ יראון
אתר חוויתי המתאים לכל המשפחה וכולל פינת חי עשירה בבעלי חיים, פעילויות של האכלה וליטוף, פעילויות לילדים ומתקני שעשועים, שייט סירות פדלים הפתוח כל ימות השנה למעט ימי הגשם, מתקנים מתנפחים, מתקני חבלים אתגרים, הדרכה מרתקת על בעלי החיים ועוד.  עוד במקום, ניתן לארגן טיולי משפחות וקבוצות באזור הכולל הדרכות, סדנאות הישרדות ועוד.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן