איך להתארגן לחופשה עם הילדים?

06 יול איך להתארגן לחופשה עם הילדים?

כולנו אוהבים לצאת לחופשות, בעיקר כשאנחנו ממש זקוקים להן, הרי עבדנו קשה, אז איך עושים שהחופשה תהיה כיפית, נוחה, מאורגנת היטב ובמיוחד – רגועה ושלווה? מכניסים את הילדים לעניינים!

הנה כמה טיפים להתייעלות בארגון ותכנון החופשה יחד עם הקטנים:

  1. תכננו איתם את הטיול –נכון, בהחלט פשוט יותר לתכנן לבד, אתם, המבוגרים האחראיים. הילדים יכולים להיות נודניקים כשזה מגיע לטעמם במקומות מסוימים, זמני המתנה וכו', אבל חשבו על כך – הם לא מודעים לכל המתרחש מאחורי הקלעים, אז למה שלא יהיו חלק מתהליך התכנון וההכנה של כל הפרטים, ואפילו עד לקטנים ביותר? זה מתכון מעולה למניעת וויכוחים ועצבים מיותרים בזמן החופשה.

חשפו בפניהם את המסלולים, האתרים וזמני הפתיחה שלהם, זמני הנסיעה, העלויות, ותנו להם להרגיש שהם יכולים ומסוגלים לעזור לכם, המבוגרים, לתכנן ולארגן את החופשה של כולכם יחד.

  1. אל תעמיסו – קחו את החופשה בכיף, אתם יודעים שעם ילדים הקצב שונה מאשר הקצב שלכם כמבוגרים. אם תיקחו על עצמכם עוד ועוד, אתם למעשה מוסיפים עוד על כולם ולקטנים לא יהיה קל. אתם עלולים להתאכזב מכך שלא הספקתם חצי ממה שרציתם. המטרה היא ליהנות, זוכרים?
  2. ערכו ביחד רשימה של דברים לארוז – ארגנו איתם את התיקים. תוכלו אפילו לפצל לתיקים קטנים ואישיים שאינם כבדים עבורם, כך תקלו על עצמכם ותלמדו אותם אחריות, סדר וארגון ביציאה לחופשה.

שימו לב שהרשימה שערכתם כוללת דברים חשובים לא פחות בנוסף לכל מה שברור לכם כבר מראש, כגון: תיק עזרה ראשונה ותרופות נוספות במידת הצורך, אוכל ושתייה, רשימת משחקים ומוסיקה לדרכים ולרגעי ההמתנה, ועוד.

תכנון וארגון החופשה יחד עם הילדים בדרך כלל מייצרים אצלם תחושת אחריות והרגשה שהנה, גם הם יודעים והם בהחלט לומדים דברים חדשים בכל פעם. בכלל, תארו לכם כמה יוכלו להתגאות בעצמם כשיספרו לחבריהם ולמבוגרים נוספים בחייהם איך הם היו חלק מכל שלב ושלב של החופשה המשפחתית שלכם.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן