רוצים להירגע באמת במהלך החופשה? הזמינו עיסוי

מתחם Mytipool Water Spa - טיפולים במים

19 אוג רוצים להירגע באמת במהלך החופשה? הזמינו עיסוי

רובינו יוצאים לחופשה משפחתית פעם אחת בשנה. החופשה הזו, פעם בשנה, אמורה לאפשר לנו להטעין מצברים, להשיג איזון ולחוות שלווה אמיתית שתהווה קונטרה לחיי יומיום עמוסים ולחוצים, ואין ספק שמדובר במשימה לא פשוטה. איך עושים את זה? הזמנת טיפולי ספא במהלך החופשה תאפשר להעצים את חווית הרוגע ולנצל את המירב מרגעי החופש שלכם.

 

יתרונות העיסוי לגוף ולנפש

לעיסוי ישנם יתרונות בריאותיים פיזיים ונפשיים רבים. הוא מסייע בהרפיית מתח ובשחרור השרירים, משפר את זרימת הדם בגוף, מפיג עייפות, מנקה את העור, מאיץ את חילוף החומרים ואף עוזר בהקלה על כאבי שרירים וכאבי מפרקים. בהינתן הקשר הקיים בין גוף ונפש, אין ספק כי היתרונות הפיזיים הללו ישפיע לטובה גם על מצבכם הנפשי. כשהגוף שלנו נטול כאבים, כאשר אנחנו מרגישים טוב מבחינה פיזית וחשים מחוזקים, יש לנו יותר משאבי נפש וכוחות להתמודד עם אתגרי החיים. מעבר לכך, עצם המגע של המטפל בגוף שלנו הוא מרגיע לכשעצמו ומשחרר חסימות אנרגטיות, ובכך מאפשר לנו לצאת מהטיפול במצב נפשי מרומם יותר.

 

טיפולים ועיסויים בכפר הנופש נופי גונן

כדי לספק לכם חווית חופשה רגועה ומושלמת, מציע כפר הנופש נופי גונן סוגים רבים של עיסויים וטיפולי גוף נפש שיספקו לכם הזדמנות להתמסר למטפל, למיטת הטיפולים ולעצמיכם, ולשכוח, ולו לשעה בלבד, את כל המחשבות, הצרות והדאגות של חיי היומיום.  עיסוי שבדי, עיסוי ארומתי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי הוליסטי או משולב ואפילו טיפולי מים- תפריט הטיפולים שיוצע לכם בנופי גונן הוא עשיר, והוא יאפשר לכם לבחור את הטיפול הקוסם לכם ביותר, ואת זה שתוכלו להפיק ממנו את המירב מבחינה פיזית ומנטאלית כאחד.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן