רוצים חופשה ספורטיבית? קבלו 5 הצעות לפעילויות אקטיביות במיוחד

פעילות אתגרית

17 יול רוצים חופשה ספורטיבית? קבלו 5 הצעות לפעילויות אקטיביות במיוחד

אם אתם אוהבים לעשות ספורט, אם חינוך לספורט הוא חלק בלתי נפרד מהתפיסה החינוכית שלכם כהורים ואם אתם מחפשים חופשה אקטיבית, עם הרבה תזוזה ואתגר לגוף, הנה כמה עצות לפעילויות ואטרקציות שיגרמו לכם להרגיש את כל האדרנלין זורם בגוף.

טיולי אופניים
אופניים הם מסוגי הספורט הבריאים ביותר, והם מפעילים מערכות גוף רבות בעת ובעונה אחת. כל חברה להשכרת אופניים מציעה כיום גם סוגים שונים של אופניים המתאימים לצרכים משפחתיים ועוד אבזור ואקססוריז לאופניים המאפשרים להרכיב גם ילדים, כך שתוכלו ליהנות מפעילות מדליקה ולכל המשפחה.

רכיבה על סוסים
אם רכיבה על סוסים נתפסת בעיניכם כפועלה יחסית פאסיבית שהקשר בינה לבין ספורט הוא מקרי, חשבו שנית! רכיבה תורמת לשיפור שיווי המשקל והיציבה ולחיזוק השרירים וגמישותם, ואם אתם לא נוהגים לרכוב בדרך כלל, סביר להניח שתסיימו את טיול הרכיבה המשפחתי עם שרירים תפוסים, ראייה לכך שהצבתם בפניהם יופי של אתגר.

שיט קייקים

נכון שרוב האנשים אינם מקשרים קייקים עם ספורט, אך ענף חתירת הקייקים הוא חלק בלתי נפרד מענף הספורט בישראל, גם אם הוא לא זוכה להתייחסות מספקת. שייט בקייקים נחשב ליופי של ספורט ימי, שהוא גם חוויה מגבשת לכל המשפחה.

סנפלינג

סנפלינג או גלישת מצוקים היא טכניקה המאפשרת לעבור מכשולי גובה בעזרת חבלים. סנפליג הוא פעילות הכרוכה במאמץ פיזי רב, והמאפשרת לשרוף לא מעט קלוריות. מעבר לכך, זוהי פעילות כיפית המציבה אתגר של ממש עבור המטפס, והמשלבת ספורט יחד עם התגברות על פחד.

כדורגל וכדורסל

אם לא בא לכם להתרחק להיכנס לרכב ולצלוח מרחק של כמה קילומטרים לפחות בנסיעה, תמיד תוכלו לצאת למגרש הספורט המפנק שלנו. מגרש הספורט שבקיבוץ גונן הוא רחב ידיים והוא מתאים למשחק כדורגל, כדורסל, טניס או כדור יד. כל שעליכם לעשות הוא לגשת לדלפק הקבלה, ונשמח לתת לכם את סוג הכדור הדרוש ללא כל תשלום.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן