צוק מנרה שברכס רמים – נוף, טבע וגם… אקסטרים

צילום: אורן פלס. מתוך אתר פיקיוויקי

21 מרץ צוק מנרה שברכס רמים – נוף, טבע וגם… אקסטרים

מי שאוהב ואוהבת נוף כזה שגורם לפעימות לב חזקות, מרוב פליאה מהיופי. נוף כזה, שמכניס את הגוף לאדרנלין של וואו. נוף כזה, שמשלב בתוכו פעילויות שרק מחזקות את התדהמה מאין סוף הפאר וההוד של הטבע –  מוזמן ומוזמנת אל צוק מנרה. זה המקום.

מצוקים כבירים מול עמק שליו
מנופי גונן וקיבוץ גונן, הנמצאים בצידו המזרחי של עמק החולה, כל שעליכם לעשות הוא לחצות את העמק היפה אל מערבו, ושם, מצדו האחר תגלו את רכס רמים. רכס שגובהו הרם מתנשא ל-900 מטרים מעל פני הים, והוא משקיף במצוקיו הנוקשים והעצומים אל עמק החולה, הנח לו למטה-למטה בגובה של 70 מ' מעל פני הים. ההפרש החד הזה בגבהים, נוצר כחלק מהבקע הסורי-אפריקאי, ולכן המצוקים הכבירים מציגים שכבות גיאולוגיות רבות ומגוונות.

פעילויות לכל המשפחה

  • רכבל – צוק מנרה, מציע שלל פעילויות המתאימות לכל המשפחה. תוכלו לעלות על רכבל, המתנהל לאיטו, וכך מאפשר ליהנות מהנוף היפיפה הנפרש תחתיו, ולמעשה, מכל הצדדים – כשנופי הגולן והחרמון ניבטים אליכם בשיאם. הרכבל מתחיל בדרומה של קריית שמונה, ומשם מטפס מעלה-מעלה עד לגובה של 750 מ', לאורך של שני קילומטרים כמעט. זוהי דרך מקסימה ליהנות מהנוף המרהיב.
  • רכבת הצוק – למעלה במצוק תוכל כל המשפחה ליהנות גם מרכבת הצוק, הנעימה והאיטית, שבה תקבלו הסבר על נופי האזור.
  • ירי בחץ וקשת – חוויה המתאימה לכל המשפחה, כל אחד ברמתו ולפי גובהו.

פעילויות אקסטרים

  • מגלשת הרים – זוהי למעשה, רכבת הרים, שלא נקראת כך סתם, ומוצבת לה באיזה פארק שעשועים, אלא ממש ממש בתוך ההרים. כל קרון הוא נפרד, ולכן מאפשר לזוג היושב בו לשלוט על מהירותו, היכולה להגיע עד 40 קמ"ש. מגלשת ההרים נוסעת על מסילה על הקרקע, ועוברת בנוף המקסים של ההרים.
  • קיר טיפוס – זהו קיר טיפוס בגובה 7 מטרים, שיעלה אתכם אל הנוף המרהיב שבמרומו של המצוק.
  • גלישת צוקים סנפלינג – תמצאו כאן ארבעה מסלולי טיפוס, ברמות קושי שונות.
  • רכיבת אופניים – באופניים שתוכלו לשכור פה, או להביא אתכם מהבית – אתם מוזמנים לעלות, או לרדת כבחירתכם במסלולים אתגריים בהרים המצוקיים, כשהטבע עוטף אתכם בשירתו המופלאה, העמק ניבט אליכם בשלווה, והמצוק מעודד אתכם, שאם הוא יכול… אז בוודאי שגם אתם יכולים.

 

אלו הם צוקי מנרה – נוף מרהיב, מפעים ופראי.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן