עדלאידע – 3 הפאבים הלוהטים ביותר בצפון

10 מרץ עדלאידע – 3 הפאבים הלוהטים ביותר בצפון

במסכת מגילה 1 נאמר בשם רבא שאדם חייב להתבסם בפורים עד שלא ידע בין ארור המן לברוך מרדכי. הביאור מתייחס לחובתו של אדם להשתכר בפורים עד שלא יוכל עוד להבחין בין טוב לרע. אומרים לנו לשתות – מי אנחנו שנתווכח?! הנה שלוש המלצות על פאבים בצפון, שיעשו לכם טוב על הלב ויכניסו אתכם לאווירת פורים עד דלא ידע:

לשתות בפטרייה

פאב לוהט במיוחד, המקיים הופעות מדי יום חמישי. מדובר בסצנה מקומית שאסור להחמיץ. מחפשים להכיר אנשים חדשים ומדליקים, עם קטע אחר בחיים? אתם מוזמנים להגיע לפאב הפטרייה בקיבוץ דן. הפאב ידוע ומוכר בקרב חובבי ההופעות, האלכוהול והמסיבות. אורחים מכל רחבי הארץ מגיעים לבלות בו – והוא מקיים מסורת עם לו"ז מפואר של הופעות בימי חמישי.

דארמה בר – קיבוץ הגושרים

מועדון עם תפריט עשיר ומגוון, בר אינטימי ורחבת ריקודים במרכזו. השמועות מספרות על ג'אם סשן טוב בין מוזיקאים מקומיים, שמקפיצים את הרוקדים ודואגים למורל גבוה. אחד המועדונים שמוזיקאים אוהבים, שיכול להחזיק לילה שלם. אתם רק יכולים לתאר לעצמכם מה יתחולל שם בפורים.

הוספיטל קלאב – מועדון נופית בחרמון

קודם כל, כפי שמצהירים בעלי הפאב, אין צורך במרשם.

המועדון עבר כמה גלגולים. הוא נמצא באתר נופית בחרמון – פאב קלאסי עם אפקטים של קרני לייזר, בר אלכוהולי שאיננו מבייש פאב תל אביבי, והרבה מצב רוח טוב. המקום מרווח, מתאים לבילוי של קבוצות גדולות, וגם ביחידים.

אל תשכחו למנות נהג תורן, שיישאר פיכח כדי להשיב אתכם אלינו בשלום. אחר כך תוכלו תמיד לישון עד מאוחר בכפר הנופש נופי גונן, ולגלות בוואסאפ תמונות שלכם עם כובע של ארנב מפרווה – ואתם בכלל התחפשתם לקאובוי 🙂הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן