מרכז תיירות וואסט

04 דצמ מרכז תיירות וואסט

בצפון רמת הגולן יש אוויר צח וצלול. הרים סביב סביב, וגם החרמון המתנשא מורם מעל הכול. בחורף קריר ואירופאי פה, ובקיץ נעים אפילו ביולי-אוגוסט. ובתוך כל היופי הפראי של רמת הגולן יש גם אמנות ותרבות – כל אלה מרוכזים בצומת אמיר, במרכז תרבות וואסט, שנמצא 13 ק"מ בלבד מנופי גונן. מקום נפלא למבקרי כפר הנופש שלנו ליהנות ממסעדה טובה, מאמנות של מיטב אמני רמת הגולן וגם מנוף הרים צלול ואפילו מארמון ישן נושן.

חנויות ומסעדות בטעם טוב
במרחב של דשא ירוק וגזום היטב פזורים להם מספר מבנים נמוכים, המשתלבים היטב בטבע המדהים סביב – זהו מרכז תירות וואסט.

  • תוכלו להיכנס כאן לסטודיו לקרמיקה – גמלא, של האמנית: איריס זוננפלד. איריס יוצרת מזה 20 שנה מוצרי נוי שונים, וגם כלים למטבח ולאמבטיה. בסטודיו גמלא תמצאו גם פריטי יודאיקה נפלאים – שנעשו כולם במחשבת אמן ובאהבה רבה. בסטודיו מארחת איריס קבוצות לפעילויות שונות ומעשירות.
  • מרכז אמנותי נוסף שתמצאו במרכז תיירות וואסט הוא בית אמני הגולן – לכאן מביאים מגוון של אמנים מרחבי הגולן את עבודותיהם הנפלאות, כמו: תכשיטים וחפצי נוי ואמנות, פריטי לבוש העשויים ביד ורהיטים קטנים ומיוחדים ממחוזרים וחדשים שעברו תחת ידיהם של אמנים ואמנויות מיומנים ומיומנות.
  • קסם התבלינים – לכאן אספו הזוג החייכן גלי ואיל פוני את אהבתם לריחות וצבעים מכל העולם, והביאו באהבה רבה לבישול ולשמחה את שלל התבלינים והתערובות, החליטות, צמחי המרפא והשמנים הרבים שלהם. כמו גם את הנשנשוים הטעימים והבריאים, כמו: השוקולדים והחלבות, הגרנולות והעוגיות. מקום נפלא לאוהבי הצבע, הריחות והשמחה.
  • מסעדת אסאדו – אם כבר לאכול אוכל ארגנטינאי, אז עדיף שמי שמכינה אותו תהיה ארגנטינאית, ואכן במסעדת אסאדו שבמרכז תיירות וואסט כך הוא הדבר. מנות בשר משובחות וכשרות יוצאות כאן תחת ידיה האוהבות של גלית בוט הארגנטינאית. ומי שמגיע עם ילדיו הצמחוניים – לא לדאוג, גם להם יהיה כאן מה לאכול.
  • K בר קפה – בבוקר, בצהריים ובערב – תמצאו כאן ארוחות חלביות טעימות, קפה טוב וגם סיידר חם בחורפים הקרים כשהשלג נח על פסגת החרמון, ולפעמים אפילו כאן על הדשא של מרכז וואסט.

חורבות ארמון , פסלים וברכת שכשוך
בנוסף לחנויות ולמסעדות שבמרכז וואסט תמצאו גם את חורבותיו של ארמון האמיר פעור. וליד פזורים להם פסלים וגם כמה מעיינות קטנים ונפלאים לשכשוך.

הכול כאן לא רחוק מנופי גונן. קפצו, תהינו ותחזרו. מחכים לכם!

 

 הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן