לילדים משעמם? 4 רעיונות מדליקים לפעילויות המיועדות לילדים

19 אוג לילדים משעמם? 4 רעיונות מדליקים לפעילויות המיועדות לילדים

החופשות המהנות ביותר הן אלה שלא כרוכות ביציאות מרובות מידי מיחידת הנופש. דווקא בחופשה, במהלכה אנחנו רוצים להאט את הקצב כנגד המציאות המהירה והמטורפת של חיי היומיום, יש משהו כיף בפשוט להיות בבקתת האירוח וליהנות מהפעילויות הפשוטות ביותר: מנוחת צהריים, צפייה בטלוויזיה, רחצה בבריכה ופה ושם גם קצת ספורט. אבל מה עושים כשהילדים מתחילים לטפס על הקירות? קבלו כמה רעיונות לפעילויות שיספקו להם תעסוקה.

 

פעילות יצירה

ילדים אוהבים עבודת ידיים ולכן הם בקלות מתמסרים לפעילות יצירה. יצירה בפלסטלינה, חוברות צביעה, הכנת שרשראות מקרפ לקראת סוכות- הביאו אתכם מהבית את כל חומרי היצירה הדרושים כדי שתוכלו לשלוף אותם מתי שלילדים מתחיל לשעמם.

פאזלים

אין כמו פאזלים ואין כמו להרכיב את כל החלקים שלהם לכדי תמונה אחת גדולה יותר.
אז עזבו אתכם מטאבלט ומשחקים באייפון. עדיף שבחופשה יהיה לילדים כמה שפחות זמן מסך.
הביאו אתכם כמה פאזלים מהבית, עדיף עם תמונות או ציורים שהילדים יכולים להתחבר אליהם והקשורים לתחביבים ולתחומי עניין שלהם.

מחבואים

בבית זה אולי פחות מאתגר לשחק מחבואים, כי הילדים מכירים כבר את כל פינות המסתור האפשריות והם בקלות מצליחים למצוא אחד את השני. אבל ביחידת הנופש שלכם, שהיא עדיין שטח לא מספיק מוכר בעבורם, משחק המחבואים יהפוך לאתגר של ממש. המשחק מתאים לכל המשפחה ואפשר להפוך אותו לתחרות, כאשר המתחבא שהכי קשה למצוא אותו יקבל פרס.

שעת סיפור

שעת סיפור היא אולי לא הפעילות הכי מקורית, אבל יש לה קסם מיוחד: היא מעשירה את אוצר המילים ואת הידע של הילדים על העולם, היא מפתחת את הדימיון ואף תורמת ליכולות הריכוז. הביאו כמה ספרים מהבית וארגנו שעת סיפור מאולתרת באחד מהחללים של יחידת הנופש. מצאו פינה חמימה, פזרו כריות על הרצפה, הניחו כסא קטן עם שתייה וכוסות, והנה יצרתם בקלות את התנאים המקסימאליים לשעת סיפור מענגת ונעימה.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן