חופשת חנוכה בנופי גונן

28 נוב חופשת חנוכה בנופי גונן

חנוכה חנוכה חג יפה כל כך, אור חביב מסביב, אור לילד רך! חג חנוכה בנופי גונן הוא חיבור ליופי של החורף הצפוני, והוא גם חימום הלב והגוף עם כוס יין טובה לאור החנוכייה. חג חנוכה בנופי גונן, הוא לאפשר לילדים ליהנות מסרט כיפי, וגם לצפות באלפי ציפורים מדהימות, שמשמחות ומזכירות את הניסים שהיו כאן, בימים ההם, בזמן הזה. מי שמגיעים אלינו לחופשת חנוכה – יוכלו ליהנות מכמה אירועים אצלנו בכפר הנופש נופי גונן, וגם בסביבה.

אירועי חנוכה בנופי גונן והסביבה

  • נופי גונן
    בימים שבין ה-4.12 ועד ה-9.12 תהיה בכל יום בלובי הדלקת נרות חגיגית עם סופגניות טעימות לכל המשפחה. בנוסף, יצאו בכל יום טיולים מודרכים לרחבי האזור היפיפה שסביבנו. יהיו גם סרטים בליווי פופקורן לילדים. ואפילו ערב עם טיול עששיות – ליהנות מכל היופי הזה גם בלילה.
  • חופשת חנוכה בעקבות הציפורים
    אגמון החולה (10 ק"מ בלבד מנופי גונן) מוציא סיורים יומיים רבים לאורך ימות החנוכה. בנוסף, ישנו סיור זריחה אחד מיוחד במינו (בהרשמה מראש), וסיור שקיעה אחד נפלא. בסיורים בשמורה תקבלו הסבר על האגמון וההיסטוריה שלו, אבל בעיקר תצפו מתוך עגלת מסתור על אלפי הציפורים שהגיעו לכאן מכל העולם; ובעיקר בעיקר תוכלו להסתכל ממש (אבל ממש!) מקרוב על העגורים האציליים שהגיעו אלינו כל הדרך מארצות הצפון.
  • פסטיבל היין אגמון מרקט
    אם אתם אוהבים יין, שמחמם עמוק פנימה בעיקר בימות החורף הקרים של הצפון; הגעתם למקום הנכון. באגמון מרקט תתקיים ב-13 וב-14 בדצמבר חגיגת יין. טעימות, פגישה ושיחות עם ייננים מקצועיים, הרצאות מעולם היין וגם הופעת ג'ז מעולה אחת ובערב שלאחריו עוד הופעה – שהיא מיקס של מוזיקה עולמית חלומית שטוב גם לשמוע, וגם להתנועע אתה בשמחת נרות החנוכה.

צוות נופי גונן מאחל לכם חנוכה שמח ומלא אור!הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן