חופי צפון הכנרת

כנרת

13 אוג חופי צפון הכנרת

אם כבר הגעתם אלינו לנופי גונן, לחופשה טובה ומפנקת בצפון – זו הזדמנות מצוינת ללכת לבקר את הכנרת היפה שלנו. הכנרת היא האגם המתוק הכי גדול שיש בארץ ישראל, וחוץ מזה שהיא גם האגם המתוק הכי נמוך בעולם. חופי צפון הכנרת נמצאים כ-40 ק"מ מנופי גונן. הנה לכם סקירה מהירה של החופים המומלצים.

  • חוף מפרץ אמנון (37 ק"מ מנופי גונן) – צפון מערב הכנרת

חוף נפלא זה, היושב במרכזו של מפרץ צפוני וקסום של הכנרת, הוכרז כחוף דגל כחול – שהוא תקן בינלאומי, שאומר שהחוף והמים בו – הם באיכות גבוהה מאוד. מטופח ונקי – מזמין החוף משפחות המעוניינות בבילוי רגוע ונעים בכנרת היפה. זהו חוף שקט, שהשמעת מוסיקה ברמקולים בו אסורה. המלתחות נקיות ומסודרות, מזנון קטן ונחמד והנגישות לנכים היא מהגבוהות ביותר בחופי הכנרת.

  • חוף חוקוק (40 ק"מ מנופי גונן) – צפון מערב הכנרת
    חוף חוקוק גם הוא הוכרז כחוף שקט וגם כחוף שהדלקת מנגלים בו אסורה – מה שהופך אותו מהרבה בחינות למאוד נקי וגם שקט. גם החוף הזה נגיש לנכים, יש בו צל ומדשאות כמה מטרים מהמים ומעט קרוב יותר למים ישנו חול חשוף – שמזמין גם לשיזוף מבוקר וחכם. המלתחות גדולות ונקיות והמזנון חביב ומלא בכל מה שצריך על החוף.
  • חוף צאלון (40 ק"מ מנופי גונן) – צפון מזרח הכנרת
    רצועת חוף רך ונעים, עם חורשות וצמחייה טבעית רבה היוצרות פינות מוצלות מתוקות. גם חוף זה מוגדר כחוף שקט. יש כאן פינות קסומות לתלות ערסל, לפרוש בו מפה על שולחן מתקפל, או על אחד השולחנות במתחם. מלתחות מסודרות, מזנון לעת הצורך, ובאופן כללי נקי ומזמין.
  • חוף דוגית (41 ק"מ מנופי גונן) – צפון מזרח הכנרת

חוף מנוקד באקליפטוסים רבים וגבוהים המטילים צל נעים על הנופשים. המים נקיים, המדשאות והחול רכים ומזמינים. בסמוך לחוף דוגית, מתקיימת בעונת הרחצה פעילות ספורט ימי נרחבת, הכוללת הכול משייט רגוע על האגם המתוק ועד סקי מים מהיר וממלא באדרנלין.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן