המלצות לבילוי עם הילדים בגליל העליון

18 נוב המלצות לבילוי עם הילדים בגליל העליון

אין יעד המתאים יותר לחופשה משפחתית מאשר הגליל העליון. אם המרחבים הירוקים לבדם לא ילהיבו את הילדים די הצורך, הרי ששלל האטרקציות שאזור זה מציע יעשו את העבודה בלי בעיה.
תוכלו לשלב בין בילוי בפעילויות אתגריות המשלבות מפגש ייחודי עם הטבע.

פיינטבול הגושרים – ירי בכדורי צבע הוא משחק קבוצתי הדורש מהמשתתפים לעבוד כצוות ולהיות ערניים ומחושבים. משחק פיינטבול בגושרים משלב זירות משחק אתגריות המתאימות לכל הגילאים.

אינדי פארק – פארק הרפתקאות מלהיב זה נמצא ביישוב יסוד המעלה, הסמוך לקיבוץ גונן, ומציע למבקריו שלל אטרקציות על גדות נהר הירדן ומול נופי הגולן. במקום פארק חבלים לילדים, פארק אינדיאני מלהיב, שייט בקאנו, אומגה ואטרקציות רבות וטובות שהילדים לא יפסיקו להתלהב מהם.

צוק מנרה – באתר צוק מנרה מגוון אטרקציות ייחודיות לכל המשפחה. מומלץ מאוד לנסות את מגלשות ההרים, קרון לזוג או ליחיד בו תטוסו על פני מסילה במורד ההר. ניתן לעלות ברכבל לראש ההר ולאמיצים, קיימים במקום שיעורי סנפלינג בלב הטבע.

אגמון החולה – בין אם אתם מגיעים לאגמון החולה בעונת הנדידה או בכל ימות השנה, מובטחת לכם חוויה מיוחדת. שמורת טבע ייחודית זו היא מרכז צפרות עולמי, המושך אליו צפרים ומטיילים מכל העולם. השמורה היא זכר לביצות הרבות שהיו באזור זה לפני שהקרקע יובשה והוכשרה.

כיום משמש האגמון בית לאלפי עופות נודדים וחיות ביצה השוכנות בו בקביעות. ניתן לצאת לטיולים רגליים, באופניים או ברכבי גולף חשמליים ברחבי השמורה.

טיול אופניים משפחתי – טיול אופניים משפחתי הוא הזדמנות נהדרת לחוות את הטבע בקצב שלכם.
ניתן לצאת לטיולי אופניים ברחבי האזור גם עם ילדים קטנים, בזכות נגרר מיוחד לקטנטנים ואופניים עם גלגלי עזר לילידים. אם הגעתם אלינו עם האופניים שלכם – נשמח להמליץ לכם על המסלול המתאים לכם, בתיאום ותשלום מראש, גם לצרף לטיול שלכם מדריך מקצועי.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן