אירועי סוכות בגליל העליון ובגולן

20 ספט אירועי סוכות בגליל העליון ובגולן

נופי גונן נמצאת במקום מופלא; בעמק החולה הפורה, למרגלות הגולן ומול הרי הגליל העליון הירוקים כל השנה. כאן יש מה לעשות בכל העונות והחגים, אך אורחינו המגיעים אלינו בחופשת הסוכות – ימצאו מספר אירועים מיוחדים – המתאימים לבילוי נפלא לכל המשפחה.

פארק סיפורי התנ"ך – קצרין (27 ק"מ מנופי גונן)
וידאו בתלת ממד, הצגות חיות של מיטב כוכבי הילדים, מפות ענק ורכבת מלאת אפקטים, חזיונות אור קוליים מרתקים, סדנאות יצירה ועוד ועוד – כל זה יחכה לכם בחול המועד סוכות (23 – 28 בספטמבר) בקצרין. אז עד כאן דיברנו על האיך, איך יעבירו לילדים וגם למבוגרים את המסר. אבל, מה עם ה- מה? מה בעצם תפגשו בכל הפארק הנפלא הזה? את גיבורי התנ"ך ואת סיפורי המקרא – באופן שלא חשבתם מעולם שתוכלו להכיר. מוחשיות נפלאה שתקרב אליכם את הסיפורים המוכרים, ותצבע אותם בצבעים מרהיבים שייזכרו לעוד שנים רבות. הכניסה היא ללא עלות, אך מוטב להירשם מראש.

"תופעת טבע" – חוויה לילית בפארק הירדן – (31 ק"מ מנופי גונן)
בחול המועד סוכות יפתח בפארק הירדן מסע הכרות עם חיות ואין סוף היצורים השונים של האזור, עם הגיאוגרפיה וההיסטוריה המרתקות – וכל זה במסע בחשיכה, בטבע הפתוח תחת כיפת השמיים, ובליווי סרטון מלמד ומשעשע בדיבובם של חברי ארץ נהדרת – המוסיפים לידע הנרכש במסע הזה גם הרבה הומור, שעוזר להכול להיקלט הרבה הרבה יותר טוב.  הסיורים יתקיימו בין ה-24 – 27 בספטמבר. בין 19:30 – 22:00 כל חצי שעה. הכניסה כרוכה בתשלום.

סיור עששיות לילי בחצר תל חי – (21 ק"מ מנופי גונן)
לבקר בחצר תל חי זה תמיד מרגש – בגלל האירועים ההיסטוריים הגדולים שהתרחשו שם, ואשר עיצבו את דמותה של מדינת ישראל ובמיוחד את פתוס הגיבור שלה. אך, מרגש פי כמה להגיע לחצר תל חי בחשיכה – ואז לשמוע סיפורים מפי דמויות הלבושות כחלוצי תל חי, לראות סרטונים המוקרנים בחדרים בהם הם התרחשו לפני כמאה שנה. ואח"כ לשתות תה חם, רגע לפני שתקבלו לידיכם עששיות, ואיתן תצעדו כחצי שעה בליווי סיפורים, באותה דרך שצעדו מגיני תל חי מהחצר ההיסטורית ועד כפר גלעדי. סיום המסע המרגש בפסל האריה השואג. הסיורים יתקיימו ב- 3.10 וב-8.10 והם כרוכים בתשלוםהזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן