אטרקציות לילדים.. ולילדים ברוחם

23 אוג אטרקציות לילדים.. ולילדים ברוחם

יש דברים שילדים נהנים מהם; אפשר לראות זאת בעיניהם המוארות ובחיוך הרחב שמתפשט על פניהם. ואם אנחנו זוכים לזה כשאנחנו מבוגרים – אנחנו מצליחים לשמר משהו מהשמחה והחיוניות הזו, וליהנות גם בבגרותנו מאטרקציות כיפיות לילדים. אינדי פארק ומרכז קנדה הם ללא ספק מקומות כאלה, שנמצאים קרוב לנופי גונן – אז שווה לקחת את הילדים, וגם את הילדים שבתוככם – ולקפוץ.

אינדי פארק

מי לא רצה, לפחות פעם אחת בחיים, להתחפש לאינדיאני? אז, אינדי פארק זה בדיוק המקום בשביל להגשים את החלום האינדיאני. בפארק השוכן ביסוד המעלה, על גדות נהר הירדן, כ-26 ק"מ מנופי גונן – תקבלו כובע נוצות אינדיאני, תוכלו לאפר את פניכם כאינדיאנים אמתיים, לירות חץ מקשת אל מטרות, לשוט על סאפ או על קאנו אינדיאני לאורך הירדן. לטפס על קיר טיפוס, וללכת על גשר חבלים מתנדנד מעל הירדן הזורם, אפשר גם לשכור כאן אופניים או ג'יפ – וכל הפעילויות המשפחתיות והכיפיות האלה מתקיימות אל מול ראשו של החרמון וחצי רגל בתוך נהר הירדן.

מרכז קנדה

מרכז קנדה שבמטולה (24 ק"מ מקיבוץ גונן) הוא המקום להחליק בו על הקרח. כאן מתאמנות הקבוצות המקצועיות של הוקי הקרח בארץ ותוכלו לפגוש פה גם אימוני החלקה אמנותית יפיפיה, ותוכלו גם לשכור בעצמכם נעלי קרח, ולהחליק… ומותר גם ליפול, לצחוק על עצמכם ולקום. בנוסף לאולם ההחלקה הגדול, תמצאו כאן גם בריכות מחוממות ופתוחות לגדולים ולקטנים, מתקני ג'ימבורי מדליקים, וגם סנוקר ובאולינג וטניס שולחן.  אה… ויש כאן גם אולם קולנוע בשבעה ממדים, שזה אומר שאתם נכנסים לחוויה רב חושית מופלאה. למשל, אם בסרט שבו אתם צופים יש גשם – יטפטפו עליכם טיפות, או שברגעים אחרים של תנועה בסרט, פתאום תרגישו שהכיסאות שלכם מתנועעים – חוויה מרגשת לכל הגילאים.
אז הגיע זמן לקחת את הילדים, ולהתחבר אל הילדים שבכם – ופשוט… ליהנות!הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן