אגם חי יראון – פעילות כיפית לילדים

26 יול אגם חי יראון – פעילות כיפית לילדים

אצלנו בגליל העליון יש מלא טבע ויש מלא מים, ויש מלא יופי ושקט ויש פה גם עוד אטרקציות שילדים מאוד אוהבים. למשל, ילדים אוהבים לבקר בגן חיות, הם סקרנים לגלות חיות חדשות שלא הכירו ואפילו ללמוד דבר או שניים שלא ידעו קודם – אז בגלל זה נספר לכם על אגם חי יראון. וילדים אוהבים גם לקפוץ ולהתגלש ולטפס – וזו עוד סיבה נהדרת להגיע לאגם חי יראון. אז, כל המשפחה מוזמנת לשלב בין השניים, וליהנות מיום משותף מלא חוויה, לימוד וכיף!

גן חיות
בקיבוץ יראון שעל כביש הצפון (כ-35 ק"מ מקיבוץ גונן) ישנו גן של חיות. במרכז הגן ישנו אגם, ומסביבו מדשאות רחבות. באגם שטים עופות מים– קטנים וגדולים. במקום אחר ישנן עיזים רגילות, עז אנגורה ועיזים גמדיות. גם איילים חיים כאן ואלפקות חמודות וחוטמנים מצחיקים. תרנגולי הודו גדולים מהדסים כאן גדולים וכבדים, וטווסים צבעוניים קוראים קריאות רמות ופורשים את נוצותיהם המרהיבות לכל עובר ושב.  במקום נפרד יש כמה נחשים ולטאות – שאפשר אפילו להחזיק בעדינות, ויש חיות שגם מותר ללטף להאכיל במזון שמתאים לגופן ולבריאותן.

מתחם אתגרי, הליכה ושייט
במתחם אחר באגם חי יראון ישנם מתקני שעשועים למגוון גילאים, מתקן חבלים אתגרי וגם מתנפח להוציא עליו מלא אנרגיה. אפשר לשכור פה גם סירת פדלים ולשוט באגם עם עופות המים, או פשוט ללכת בשבילים היפים והמטופחים של המתחם בין החיות , המדשאות והצל – ואולי תגיעו גם אל גינת הירק הנפלאה של אגם חי יראון – שכולה אורגנית, והיא כר פורה ללימוד של ילדים מכל הגילאים, ומתקיימת בה פעילות שוטפת של אנשים עם צרכים מיוחדים, הנותנים לגינה את אהבתם והיא מחזירה להם שפע של אהבה מרפאת בחזרה.הזמנת חדרים אונליין

הזמנת חדרים אונליין הזמינו עכשיו

דילוג לתוכן